Karrier - Simon Kitchen

Állásajánlatok

Közel 30 éve működő, biztos háttérrel rendelkező bútor és asztalosipari, egyedi design termékek előállításával foglalkozó családi vállalkozásunkban kiemelten nagy hangsúlyt fordítunk a csapategységre és a kollégáink jólétére.

A technológia rohamos fejlődése mellett, hiszünk az emberi tudásban, az emberi munkában. Éppen ezért megbecsüljük a munkatársainkat, mi az emberekbe fektetünk be, így minden kollégánk számára lehetőség van képzéseken részt venni, szakmailag fejlődni és előre lépni a vállalati ranglistán.

Ha szimpatikus a vállalkozásunk, vedd fel velünk a kapcsolatot. Nem baj, ha nincs tapasztalatod, megtanítjuk a szakmát, a többi csak rajtad múlik.​

Karbantartó-fémipari szakember pozícióba keressük legújabb munkatársunkat!

Munkavégzés helyszíne: Szentgotthárd

Feladatok:

  • Egyedi bútorokhoz tartozó egyszerű fémszerkezetek, fém elemek előállítása
  • Bútoripari üzem gépeinek karbantartása
  • Bútoripari üzem gépeinek egyszerű javítása
  • Bútoripari üzem csarnokának és közműveinek karbantartása, bővítése

Elvárások:

  • Fémipari tapasztalatok: hegesztés, esztergálás, fúrás, menetvágás, felület előkészítés, forrasztás
  • Műszaki tapasztalatok: szerkezetek javítása, csapágyazás, csavarkötések-, szegecskötések alkalmazása.
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Igényes munkavégzés, minőségi termékek előállítására hajlandóság, pontos dokumentálás, rendezett munkakörnyezet megtartása
  • Műszaki rajzolvasási képesség

Amit kínálunk:

  • Betanítás cégen belül
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Egyműszakos munkarend
  • Folyamatosan bővülő gyártócsarnok és géppark
  • Folyamatos képzés és szakmai fejlődés
  • Munkába járás támogatása.
  • Munkaruha

Várjuk jelentkezésed: allas@simons.hu illetve +36 30 663 8841

Faipari CNC gépkezelő

Mindennapi feladatok:

  • A termelésért felelős csapat tagjaként a termelő- és segédrendszerek kezelése, üzemeltetése
  • A bútorlapok méretre vágása és élzárása
  • A területhez tartozó anyagok, segédanyagok kezelése
  • A legyártott munkadarab mérése, ellenőrzése az előírtak alapján
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • HOMAG gépek kezelésének ismerete
  • Hasonló munkakörben történt munkavégzés

  • Kétműszakos munkarend
  • Munkába járás támogatása
  • Munkaruha

Jelentkezés: allas@simons.hu illetve +36 30 663 8841